Adatvédelmi tájékoztatás

A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.

ok

Kiadó ipari terület Gyöngyös

3200 Gyöngyös, Kenyérgyár út

300 e Ft

71 Ft /m2

  • Lakóterület:

    270 m2

  • Telekterület:

    4200 m2

Kiadó ipari terület Gyöngyös
1 / 5
  • Kiadó ipari terület Gyöngyös
  • Kiadó ipari terület Gyöngyös
  • Kiadó ipari terület Gyöngyös
  • Kiadó ipari terület Gyöngyös
  • Kiadó ipari terület Gyöngyös
Közvetítői azonosító: M292314-4801433
Azonosító: 636315

Leírás:

Gyöngyösön, ipari területen 270 m-es épületrész kiadó. Az ingatlan a városon átvezető 3-as főúton található. A telephely kamionnal is járható. Zárt, kamerával őrzött, automata kapus főbejárat teszi teljesen biztonságossá. Csatorna hálózatra rákötve, 25 amperes ipari áram bevezetve. Biztonságos gépészete 0-7 fokos hűtésre alkalmas, de raktározásra is kiváló. Az esetleges egyedi igények megbeszélés tárgyát képezhetik. Amennyiben jó helyen, hosszú távban gondolkodik, hívjon és bemutatom az ingatlant.

Figyelmeztetés!

A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.

hirdetés

Hirdető:

hirdetés

hirdetés

Lépj kapcsolatba a hirdetővel!

Sánta István

Email-t vagy telefon számot meg kell adjál!
Hibás email!
Email-t vagy telefon számot meg kell adjál!
Túl rövid telefonszám!
Még karaktert írhatsz

Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit

Az ÁSZF elfogadása nélkül nem küldhetsz üzenetet!
Siker!

© 2017 lakpont.com

Minden jog fenntartva

Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp.com ]